Urfa’da 3 köprülü kavşak iptal edildi

Şanlıurfa’da yapılması planlanan 3 köprülü kavşak projesi ve yapımı iptal edildi.

Urfa’da 3 köprülü kavşak iptal edildi

Şanlıurfa’da 763 proje kapsamında ihalesi yapılan köprülü kavşaklarının iptal edilme sebepleri ise vatandaşların tepkisine neden oldu.

SIRRIN KAVŞAĞINA PETROL ENGELİ

Akçakale, Karaköprü’yü bir birine bağlayan Sırrın Köprülü Kavşağı bölgede bulunan petrollerin şikayeti üzerine durduruldu. Yapımı devam eden ve geçtiğimiz günlerde bölge de bulunan vatandaşların tepkisine neden olan kavşağın inşaatı durdu.

ÇEVİK KUVVET VE AKÇAKALE KAVŞAĞI İHALESİNDE ŞİKE İDDİASI

Şanlıurfa’da projesi hazırlanan, ihaleye çıkarılan Çevik Kuvvet Kavşağı ve Akçakale kavşağının ihalesinde şike döndüğünü iddia eden iki müteahhittin şikayeti üzerine ihalenin iptal edildiği öne sürüldü.

Köprülü kavşakların iptal edilmesi vatandaşların tepkisine neden oldu. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 14:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
şevket karabulut
şevket karabulut - 4 yıl Önce

kişilerin menfaatimi yoksa toplum yararımı gözetilecek.

MALKOÇOĞLU
MALKOÇOĞLU @şevket karabulut - 4 yıl Önce

HELE BİR BAKIN PETROL SAHİPLERİNE İSİMLERİ BİR ARAŞTIRIN ONDAN SONRA YORUMUNUZU YAPIN. NE RESMİ NEDE GAYRI RESMİ BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ.BİRTEK YOLU VAR ODA YASADIŞI OLDUĞU İÇİN AÇIKLAYAMIYRUM SUÇ TEŞKİL EDER.

Ahmet Karakeçili
Ahmet Karakeçili - 4 yıl Önce

Benzin istasyonu mu halkın çıkarı mı? Yıkın gitsin istasyonları.Halkın menfaati para babalarının menfatinden önce gelmeli

Mali
Mali - 4 yıl Önce

Sizi Allah a havale ediyorum.

serdar
serdar - 4 yıl Önce

Peki şimdiye kadar akıllılar neredeydi,o kadar yapılan masraflar nolacak VAllahi billahi yazık günah,tüyü bitmemiş yetimlerin mazlumların hakkı var.

Ahmet Karakeçili
Ahmet Karakeçili - 4 yıl Önce

Benzin istasyonu mu halkın çıkarı mı? Yıkın gitsin istasyonları.Halkın menfaati para babalarının menfatinden önce gelmeli

Ahmet atlı ya
Ahmet atlı ya - 4 yıl Önce

Urfa niye layık değilmiş sen anteplimisen

Mahmut çaycı
Mahmut çaycı - 4 yıl Önce

Urfa'ya ne yapsan ne yapmazsan bişey
Olmaz çünkü tepki gösterecek bir millet değiliz birliği dirliği olan bir halk değiliz seçim gelir kimse demez sen bu Urfa'ya 763 proje dedin hami bir tanesi ysptınızmı diyecek hesap soracak kimse yok ve olmazda örneklerden bir tanesi abide kavşağı imam Aslan'ım oteli zarar görmesin diye Nasıl yol yapıtlar ses çıkartan varmı seçim geldi yine
Kazandılar o yüzden kafanızı yormayın UrFA DİLİYLE BİLEY DÖYLİYEYİM URFANIN MISTEHEKE

muzaffer çakmak
muzaffer çakmak - 4 yıl Önce

Urfali bana dukunmiyan yilan bin yaşa.misaLi.urfada bi şey olmaz. Bir súru vaat verdiler hiç birini yapmadilar.bir kasimda hesab suraciklarina.kuzu kuzu gidib oyunu verdiler.biz buna layikmisiz demek ne yapsalar yeridir.biz koyun súrú gibiyiz.


SIRADAKİ HABER