Urfa gıdacılar sitesi yoluna kavuşuyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, çeşitli meslek gruplarının yer aldığı iş yeri sitelerine ulaşım sorununu yeni yollar açarak, çözüme kavuşturuyor.

Gıda Toptancıları, Mermerciler, Briketçiler, Hurdacılar ve diğer meslek gruplarına yönelik inşa edilen meslek sitelerinin yol sorununu çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, kent ekonomisi ve sanayisine destek oluyor.

Evren Sanayi Sitesi bitişiğinde ve Akçakale Yolu’nda yapımı süren sitelerin yollarını açmak için hem hava şartları hem de zor arazi şartlarında mesai harcayan Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, kazı ve dolgu çalışmalarıyla sert zeminin bulunduğu alanlarda yol açıyor.

GIDA TOPTANCILARI SİTESİ ASFALTLANIYOR

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol Asfalt Şube Müdürlüğü Ekipleri, Eyyübiye İlçesinde Evren Sanayi Sitesi bitişiğinde hizmet veren Gıda Toptancıları Sitesi içersindeki ve çevresindeki yolları asfaltlama çalışmasını sürdürüyor.

Meslek gruplarına yönelik siteleşmelerin yoğun olduğu bölgede yeni yol açma çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, uzun bir zamandan bu yana yol sorunu yaşayan Gıda Toptancıları Sitesinin yollarını asfaltlayarak bölge esnafının takdirini topladı.


Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER