Uras, Gazeteciler Gününü Kutladı

Basın kuruluşlarının, halkın bilgi alma özgürlüğünü yerine getirdiğine dikkat çekenTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Diyarbakır Bölge Müdürü M.Salih Uras, gazetecilerin, tüm zorluklara rağmen mesleklerini başarılı bir şekilde icra ettiklerini söyledi. Ura

 Uras, Gazeteciler Gününü Kutladı

Basın kuruluşlarının, halkın bilgi alma özgürlüğünü yerine getirdiğine dikkat çekenTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Diyarbakır Bölge Müdürü M.Salih Uras, gazetecilerin, tüm zorluklara rağmen mesleklerini başarılı bir şekilde icra ettiklerini söyledi.

Uras, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı. Gazetecilerin zor şartlarda ve büyük fedakârlıklarla görev yaptığının altını çizen Uras, "kamuoyu adına olayları araştırarak, doğru bir şekilde toplumu aydınlatma amacını güden gazetecilerimiz, zorluklar altında fedakârca ve son derece önemli bir görevi üstlenmektedir. Meslek ilkelerine bağlı kalarak, yaptıkları haberleri topluma ulaştıran gazetecilerimiz, katkılarıyla ülkenin istikrarında da büyük pay sahibi olmuştur. Başta bölgemiz Diyarbakır ve Şanlıurfa'da görev yapan basın çalışanları olmak üzere tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER