Tenekeci ve Büyükfırat Ailesinin Mutlu Günü

Şanlıurfa Vergi dairesinden emekli Mehmet Tenekeci'nin oğlu Ali Recep Tenekeci ile Türk hava kurumu başkan vekili Mehmet Büyükfırat''ın kızı Büşra Büyükfırat ile görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

Tenekeci ve Büyükfırat Ailesinin Mutlu Günü
Hacı Bekir Düğün salonunda yapılan muhteşem düğüne, Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol, Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, Ak parti eski il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ve çok sayıda siyasetçi ve İş dünyası ile Tenekeci ve büyükfırat aileleri katıldı.
Ali Recep Tenekeci ile Büşra Büyükfırat'ın Nikahı Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol kıydı.Nikah şahitliğini Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Ekinci, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ak parti eski il başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ŞUSKi Genel müdürü Hamdi Us, Şudded başkanı Nihat Taş nikah şahidi oldular.
Düğünde genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler para atma yarışına girdi. Sanatçı Eyüp Binici birbirinden güzel türküleriyle geceye renk kattı. Düğüne gelen konuklara zerde pilav ikram edildi. Düğün davetli misafirler genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER