Tatilin Keyfi Piazza’da Çıkar!

Uzak Kaşifleri ve Pizza Ustaları Piazza’da Buluşuyor...

Tatilin Keyfi Piazza’da Çıkar!
Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte, zamanlarını kaliteli ve eğlenceli biçimde değerlendirmek isteyen Şanlıurfalı çocuklar soluğu Piazza AVM’de alıyor. Piazza’nın, yarıyıl tatili nedeniyle özel olarak düzenlediği etkinliklere katılan çocuklar, keşif küresinde uzay turu atıp pizza ustalığının sırlarını öğrenecekler.
KEŞİF KÜRESİNDE UZAYI İZLEYECEKLER
Şanlıurfalı çocuklar, yoğun geçen bir ders döneminin ardından Piazza’nın heyecanlı ve keyifli etkinliklerinde buluşuyor.
Piazza’dan aynı gün içinde yaptıkları 50 TL ve üzeri alışveriş karşılığında Keşif Küresine (Planetaryum) girme hakkı elde eden çocuklar, burada hiç yaşamadıkları bir deneyimle karşılaşılacak. Çocuklar, kubbe şeklinde hazırlanan özellikli yapının içerisinde, bilgisayarla yönlendirilen çoklu projeksiyon cihazı ve balık gözü lens yardımıyla, uzayı daha önce görmedikleri kadar yakından izleyecekler. Keşif küresine giren çocuklar, güneşin, yıldızların, gezegenlerin ve diğer gök cisimlerinin yapay görüntüsünün özel bir yansıtıcı yardımıyla tavana yansıtıldığı gösteri salonunda benzersiz bir deneyim yaşayacaklar. Piazza’daki keşif küresi heyecanı 31 Ocak tarihine kadar devam edecek.


PİZZA USTALIĞINI ÖĞRENECEKLER
Şanlıurfalı öğrenciler yarıyıl tatilinde, pizzanın dünya markası Sbarro’da lezzet yolculuğuna çıkarak usta birer pizzacı olmanın püf noktalarını da Piazza’da öğrenecekler. 30-31 Ocak tarihlerinde 16.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, çocuklar Sbarro’nun deneyimli ustalarından, en lezzetli pizzanın nasıl yapılacağını tatbik ederek öğrenecek.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER