ŞUÇGAD’tan Şanlıurfaspor’a Ziyaret

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman basın mensuplarıyla bir araya geldiği. Toplantıda “Tesisleri yeşillendirelim” çağrısına Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) ta kulak verdi.

ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak ve ŞUÇGAD yönetimi, Şanlıurfaspor tesislerine giderek Teknik direktör Ünal Karaman ile görüştü. Sıcak ve samimi geçen görüşmede Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman şunları söyledi:

“Biz birkaç gün önce basınla bir araya geldiğimizde bir sohbetimiz olmuştu. Orda bir çağrımız yaptım, sağ olsunlar dikkate almışlar. Değerli başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Sağolsun arkadaşlarımız bizi ziyaret ettiler, kahvemizi içtiler ve böyle bir projenin devamını sürdüreceklerini söylediler. İnşallah bu bir adımdır. Hem Urfa’mızın daha yeşillenmesi için hem de gençliğimize, Urfa kamuoyuna aynı mesajı tüm Türkiye’ye iletmek anlamında şehrimiz adına da çok olumlu olacağını düşünüyoruz. Tekrar dikkate alıp da teşrif ettikleri için çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 Yapılan görüşmede memnuniyetini dile getiren ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak ise; “ Bende hocamızın Şanlıurfa’ya geldiğinden bu yana Urfa’mızın ve Şanlıurfa halkının üzerine bastığı ve futbolcu kardeşlerimizle beraber ruhlarını koyduklarının inancındayım, çünkü maçlarda görüyoruz bunları. Birde hocamız bizim burada bir eksikliğimizi gördü, ondan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Ve hocamıza burada Şanlıurfa basını olarak sesleniyoruz. Şanlıurfa için bir adım atana biz 1000 adım atarız. Her zaman için bağrımıza bastığımızı bilmesini isteriz. Çok güzel bir projeyi hocamız bize bildirdi, bu konuda da hocamıza çok teşekkür ediyoruz.
Bizde en kısa zamanda hocamızın bu bize isteğini bir an önce yerine getirip ve bütün Şanlıurfa basınının bütün televizyon adına, gazetelerin, internet sitelerin adına ve futbolcu kardeşlerimizin adına birer tane ağaç dikip ve o ağaçların üzerine isimlerini asacağız. Bura da hem basınımızla hem futbolcu kardeşlerimizle birlikte bir kaynaşmayı sağlayacağız” şeklinde konuştu.
Şanlıurfaspor GAP Vadisi tesislerinde yapılan görüşmeye Kulüp Başkanı İsmail Bağıban, Vedat Bucak, Mehmet Büyükfırat ve İbrahim Demirkan katıldı.
 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2016, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER