ŞUÇGAD'TAN BAYDİLLİ'YE ZİYARET

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) yönetim kurulu üyeleri ile Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti.

ŞUÇGAD'TAN BAYDİLLİ'YE ZİYARET

GÜLİZAR GÜLEBAK

ŞUÇGAD yönetim kurulu gerçekleştirdiği ziyarette Baydilli'yi derneklerinin düzenlediği "Şanlıurfa için tek kalem" buluşmalarına davet etti.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak kentin sorunlarını kurum müdürleriyle tartıştıklarını ve bu şekilde Şanlıurfa'yı daha yaşanır ve sorunsuz hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

"KARAKÖPRÜ'NÜN SORUNLARINI BAŞKAN İLE TARTIŞACAĞIZ"

 Gülebak, Şanlıurfa basınında birlik ve beraberliği sağlamayı amaçladıklarını vurgulayarak şunları söyledi:

"Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilemeye geldik biz çalışan gazeteciler olarak birlik ve beraberliği sağlamak için yola çıkmış bir derneğiz bu yüzden başkanımızla Karaköprü için çeşitli istişarelerde bulunduk. Kısa zamanda sayın başkanımızı derneğe davet edip derneğimizde bütün basın mensupları ile birlikte bire bir basının dilinden Karaköprü'nün sorunlarını kendisine ileteceğiz. Başkanımız genç ve dinamik şuanda gördüğümüz kadarıyla çok hızlı bir şekilde Karaköprü'ye hizmet etmeye başladı. Bizde Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak başkanımızın başarılarını ve sorunlar iletmek için 24 saat başkanımızla birlik beraberlik içinde olduğumuzu kendisine iletmek istiyoruz. Çünkü biz Şanlıurfa için tek kalem diye bir sloganla yola çıktık. Başkanımızda Şanlıurfa için çalıştığından her zaman kendisiyle birlikte olacağımızı söylemek istiyorum başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum."

"YEREL BASIN ÖNEMLİ BİR DEĞER"

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise yerel basının önemli bir değer olduğuna değinerek Şanlıurfa'nın büyümesinde birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu söyledi.

Baydilli, Şanlıurfa'nın tanıtımı için birlik beraberlik sağlanması amacıyla Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler derneğinin alacakları kararların yanında olacaklarına ve Şanlıurfa'yı en iyi yerlere taşıyacaklarının sözünü verdi.

Baydilli, "Bugün Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler derneği bizi kurumumuzu ziyaret ederek bizi onura ettiler malumunuz yerel basın yerel medya Şanlıurfa'nın tanıtımı için çok önemli bir değere ve öneme sahip bunlar birlik ve beraberlik içerisinde tek kalem adı altında bu derneği kurup Şanlıurfa'nın tanıtımı için Şanlıurfa'nın ileri gitmesi için birlik ve beraberlik için alacakları kararların yanında her zaman biz kurumumuz olarak orada olacağız. Onların yanında olacağız birlik beraberlik içerisinde Şanlıurfa'mızı en iyi yerlere taşıyacağımıza burada söz veriyoruz ve ayrıca bizleri kendi derneklerine davet ettiler. Bizde bu davete en yakın zamanda icabet edip orada birlik beraberlik içerisinde fikir alışverişinde bulunarak Şanlıurfa'mız için en iyi hizmeti yerine getirmeye çalışacağız  bizleri onura ettikler için tekrar teşekkür ediyoruz " dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER