Şimdiye kadar TINNE

Şanlıurfa Ak Parti il Başkanlığı önünde toplanan davulcular ilk üç günde umduklarını bulamadılar. Davulcu Kaya” şimdiye kadar bir şey tinne”dedi. 2000 yılında yapılan genel seçimlere Şanlıurfa Ak parti il başkanlığına 358 aday adayı başvuruda bulundu. 7

Şimdiye kadar TINNE

Şanlıurfa Ak Parti il Başkanlığı önünde toplanan davulcular ilk üç günde umduklarını bulamadılar. Davulcu Kaya” şimdiye kadar bir şey tinne”dedi.

2000 yılında yapılan genel seçimlere Şanlıurfa Ak parti il başkanlığına 358 aday adayı başvuruda bulundu. 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde ilk dört günde 20 aday adayı müracaat etti. Ak parti il başkalığı önünde bekleyen davulcular şimdiye kadar umduklarını bulamadılar.

Şanlıurfa kamuoyu tahminlerine göre bu yıl en az 400 aday adayının başvuruda bulunacağı tahmin ediliyor. İlk dört günde sadece 20 aday adayın başvurması davulcuların umdukları bahşişleri toplayamadı. “Aday adayı sayısı neden bu kadar az bilmiyoruz ama işler kesat bu yıl şimdiye kadar tınne ” diyen davulcular hafta içersinde yapılacak başvurulardan umut bekliyorlar.

Yüksek tahminlerden yola çıkarak Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığı binası önüne gelerek kamp kuran 3 davulcu Mecit Aslan, Cuma Aslan ve Adil Kaya umdukları bahşişleri toplayamadı. Aday sayısının beklenenden az olması nedeniyle eve cepleri boş döndüklerini belirten davulcular hafta içersindeki müracaatlar umut beklediklerini söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER