Sıcaklardan olsa gerek ANBULANS mı?

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesinde yer alan Diyarbakır yolunda seyreden Ambulans görenleri kahkayaya boğuyor.

Sıcaklardan olsa gerek ANBULANS mı?

Urfanatik Whatsapp İhbar hattına atılan fotoğrafın kamu oyuna duyurulmasını isteyen Vatandaşlar Sağlık İl Müdürlüğünün Ambulans aracına “Anbulans” yazmasına gülümseyerek bakarken sağlıkta neden geride kaldıklarını anladıklarını belirtti.

Bazı vatandaşlar ise fotoğrafı espiri konusu yaparak güneşin başlarına geçtiğini bu hatanın sıcaklardan kaynaklandığını savundu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 23:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
M
M - 2 yıl Önce

Sağlıkta keşke bir harf yanlış olsa da bizde buna doya doya gülsek. Geçen sene hastahane ye babamı apar topar kaldırdık. Babam KOAH hastası ve nefessiz kalmış bir vaziyette acile girdik. Babam ayakta bekliyor doktorlar önce giriş yapsın diyor. Arkadaş adam öbür tarafa giriş yapacak sen illa resmi giriş olsun sonra bakarım diyorsun. Böyle bir uygulama olabilir mi? Babamla birlikte acilde tedavi görmek isteyen bir vatandaş resmi giriş yapmak isterken kalp krizi geçirdi. Yeri Sigorta Hastanesi.

alo
alo @M - 2 yıl Önce

acılde acıl hastalardan ılk etapta ğiriş istenmez genelde bu yuzden hep kavga cıkar biraz mantıklı davranılsa zaten giriş istenmez ılk mudahale yapılırken hasta yakını guvenlık gorevlısı arkadaşlar tarafından tatlı bır dılle kayda yonlendırır

SIRADAKİ HABER