Şehit çocukları Büyükşehir'de

Şehit ve Gazi Aileleri Dernekleri Federasyonunun organizasyonuyla Doğu ve Güneydoğu'daki illerden gelen şehit ve gazi çocukları Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Batman, Mardin, Diyarbakır ve Şanlıurfa'dan 20 şehit çocuğu için YURT-SAV Şehit ve Gazi Aileleri Dernekleri Federasyonu ile Şanlıurfa Şehit Aileleri derneği tarafından düzenlenen Şanlıurfa'a gezisi kapsamında, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar'ı ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen gezi programları kapsamında Şanlıurfa'ya gelerek tarihi ve turistik yerlerini gezen şehit ve gazi çocukları, gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaretleri kapsamında gelen çocuklarla sohbet eden Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar, Büyükşehir Belediyesi olarak her konuda destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Sohbet havasında gerçekleştirilen birliktelikte Abdülkadir Açar, "Allah bu ülkeden bayrağı indirtmeyip, ezanı dindirmesin inşallah. Şehitlerimiz bu memleketin tapu senedidir. Allah bütün şehitlerimizden ve ailelerinden razı olsun" şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen birlikteliğin ardından vermiş olduğu desteklerden dolayı şehit ve gazi çocukları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adına Abdülkadir Açar'a teşekkür belgesi verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER