Şehit Ailelerine Komisyon Yok

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde Şehit Aileleri ve Yakınlarından Komisyon almayarak örnek bir davranış sergileyen Kaytan emlak bu tutumu ile takdir görüyor.

Şehit Ailelerine Komisyon Yok
Haliliye ilçesi Bahçelievler mahallesinde faaliyet yürüten Kaytan Emlak, şehit ve gazi yakınlarından komisyon almıyor. Kaytan Emlak’ın sahibi Halil Hancıoğlu, ülke için evlatlarını feda eden şehit aileleri ile gazilere vefa borcunu bir nebze de olsa ödemek, diğer sektörlere de örnek olmak istediklerin belirti.
Son dönemde artan terör saldırıları, şehit cenazeleri yürekleri yaktığı kadar toplumsal dayanışmayı da artırıyor. Bunun en güzel örneklerinden birine de Kentte faaliyet gösteren Kaytan Emlak imza attı.
Hancıoğlu şehit ve gazi yakınlarından komisyon almama kararı aldıklarını belirterek, “Bu ülke için canını feda eden şehitlerimizin ailelerine bir nebze de olsa vefa göstermek istedik. Gaziler ve yakınlarından da komisyon almıyoruz. Biz diğer sektörlerin de benzer uygulamalarla şehit aileleri ve gazilere sahip çıkmalarını bekliyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER