Şanlıurfa Piazza’nın En Süslü Atölyeleri

Bölge halkına yılın 365 günü farklı kampanyalarla kaliteli ve hesaplı alışveriş imkanları sunan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Yetişkin Atölyesi’yle de kadın ziyaretçilerinin yaşamlarına dokunuyor.

Şanlıurfa Piazza’nın En Süslü Atölyeleri
Piazza’nın Yetişkin Atölyesi’ne katılan Şanlıurfalı kadınlar, birbirinden özel ve süslü eşyalar yaparak, yılbaşı öncesi evlerinin daha da güzel görünmesine katkıda bulunuyor.

Her defasında farklı çalışmaların ele alındığı atölyeye katılan Şanlıurfalı kadınlar, bu kez Terlik Bohçası Süsleme Atölyesi’nde hünerlerini sergilediler.
Uzman eğitmenlerin eşliğinde, renkli kumaşları sevimli minik çiçeklerle donatan Yetişkin Atölyesi’nin öğrencileri, hem terlikleri koyabilecekleri hem de evlerinin dekorasyonuna zenginlik katacak birbirinden süslü bohçalar yaptılar. Şanlıurfalı kadınlar, atölyede zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmadıklarını belirterek, “Yeni arkadaşlarla tanışarak, keyifli sohbet eşliğinde çok güzel çalışmalar yaptık. Atölyede hem keyifli zaman geçirdik hem de evlerimize çok güzel süsler yaptık.” diyerek çalışmalardan duydukları mutluluğu belirttiler. 
Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER