Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğinden Vali Tuna'ya Plaket

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, görevinin son gününde Kentte görev yapan basın mensuplarına bir araya geldi. Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler dernek başkanı Tahir Gülebak Şanlıurfa'dan ayrılacak olan Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'ya görev süresince yaptığı çalışmalardan dolayı plaket verdi.

İçişleri kararnamesi ile Merkeze alınan Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Polis evinde kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Vali Tuna Polis evinde Şanlıurfa'da bir yılın değerlendirmesini basın mensuplarına yaptı.

Şanlıurfa Valisi yaptığı değerlendirmenin ardından , Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler dernek başkanı Tahir Gülebak Şanlıurfa valisi Güngör Azim Tuna'ya görev süresince yaptığı çalışmalardan dolayı plaket verdi.

Gülebak yaptığı açıklamada, Sayın Valimiz Şanlıurfa'nın kanayan yaralıları vardı, o kanayan yaralarına parmak bastı Şanlıurfa'da bazı insanlar rahatsız oldu ama, inancından vaz geçmedi, Şanlıurfa'nın çıkarları ve Şanlıurfa'nın geleceği için çok güzel işler yaptı. Bizde Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler derneği olarak bugünün anısına Sayın valimize bir plaket takdim ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER