Şanlı Taraftar Takımı İçin Tek Yürek

Şanlıurfaspor taraftarları Gaziantepspor'un mücadelelerde şike yaptığını iddia ederek takımına sahip çıkmak için bir araya geldi.

Şanlı Taraftar Takımı İçin Tek Yürek

Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan taraftarlar Gaziantepspor'un şike yaptığını ve Şanlıurfaspor'un haksızlığa uğradığını belirtirken atılan "Taraftar burada Vekiller nerede" sloganı dikkat çekti.

Şanlıurfaspor yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un şike yaptığı gerekeçeyle TFF'ye başvurduktan sonra Şanlıurfaspor'a gönül veren Taraftarlar tek yürek olarak destek verdi. Büyükşehir Belediyespor önünde toplanan Tarfatralar seslerini TFF'ye duyurmak için kenetlenerek "Gaziantep kümeye sloğanları yeri gögü inletti. 

Yoğun güvenliği alındığı protesto gösterisinde Şanlıurfaspor taraftarları maçlar sahada değil masada oynandığını hep bir sesle haykırarak Şanlıurfaspor'un hakkını kimseye yedirmeyiz diyerek tepkilerini gösterdiler. 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 20:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ - 2 yıl Önce

Deliller sağlamsa lütfen Milletvekillerimizde bu işle ilgilensin onlardan bir ses yok şimidilik Gaziantepli komşularımız uyanıktır. 1970 yıllarda Gaziantepspor son maçında Bir Ankara takımı ile oynayacaktı sanırım Altındağ takımıydı ve bu maçı 9-0 alırsa 3.lig den 2. liğe geçecekti. Karşı takımın kalecisi Eski Fenerbahçe kalecisi Yaşar dı o maçı Gaziantepspor tam 9-0 aldı ve 2.lige çıktı. İlk transeferi de 9 gol attıkları Yaşar dı . Yorumu sizlere bırakıyorum.

SIRADAKİ HABER