ŞANDER Teşekkür Etti

ŞANDER’in burs kampanyasına destek veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.

ŞANDER Teşekkür Etti
ŞANDER’in burs kampanyasına destek veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.
ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu,konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu.
Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) düzenli bir geliri olmadan Yönetim Kurulunun yoğun çabaları ve hayırseverlerin katkıları ile bu yılda çok sayıda öğrencimize burs verme imkanı bulmuştur.
Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için ŞANDER tarafından her yıl Şanlıurfalı üniversite öğrencilerine verilen burs kampanyamıza,2015-2016 yılı öğretim yılında destek olan tüm hayırseverlere sonsuz teşekkür ederiz.
Dünyada hiçbir malın sahibine fayda sağlamayacağı ancak, yapılan hayırların gerçek hayatta insana kar sağlayacağı anlayışıyla, ŞANDER’eher zaman yardım edenlere hayırlarının “Halil İbrahim Bereketi” ile bereketlenmesini dileriz.
Bu burs kampanyasına katkılarından dolayı;
İş adamlarımız:
Halil Bağıban,Halil Yanmaz, Durak Gümüşcü,Bülent Sunay,Ömer Faruk İpek, Murat Dilek, Mehmet Nimetoğlu, Dr. Mehmet Yazar,Mustafa Canoğlu,Osman. Remzi Karakaş, Celal Çiftçi, Kemal Dağ, Cemal Dişli
Meslek Grupları:
Ecz. Fethi Nimetoğlu,Av. Çiğdem Şelli,Ecz. Ebru Aslan, Av. Adnan Mutlu Dr. Adem Sürücü.
Burokratlar:
Ali Alphan,Dr. Ferhat Şelli, Ferda Yıldırım, Mahmut Nimetoğlu, Ömer Saracoğlu, Hasan Demireğen, Nilgün Yağcı, Filiz Okay, Uğur Karagüzel.
STK ve Diğer Meslek Grupları:
Mustafa Aslan, Reşat Karadeniz, İsmail Karacabey, Abdurrahman Akyüz, Fadile Nimetoğlu, Hacer Erguvan.
Ve bu kampanyamızın tanıtılmasında her zaman olduğu gibi bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen basın emekçilerinden; Reşat Kuşçu,Celal Çiftçi, Ali Çizmecioğlu, Mehmet Canbekli, Tahir Gülebak, Mehmet Yıldırım, Şahban Kılıç, ve Reşat Uzun’a
ŞANDER Yönetim Kurulu olarak şükranlarımızı sunarız.

 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER