SAĞLAM AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam’ın 2 oğlu verilen sipahi yemeği ile dünya evine girerken sevenleri yalnız bırakmadı.

 Umut DELİ

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlam’ın 2 oğlu verilen sipahi yemeği ile dünya evine girerken sevenleri yalnız bırakmadı.

Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlamın mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Siyasetçisinden, Bürokratına, Muhtarından mahalle sakinlerine kadar binlerce kişinin katılımı ile süpha yemeği verildi. 2 oğlunun düğün merasimine katılan davetlilere teşekkür eden Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmeddin Sağlamın, en kötü günümüz böyle olsun. Allah bizi bu mutlu günde yalnız bırakmayan dostlarımızı eksik etmesin” Diyerek duygularını ifade etti.

 Düğün töreni ve süpaha yemeğine katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyerek darısı bekarların başına dedi.

 Sipahi yemeğinin ardından okunan Kuran-ı Kerim tilavetti ve dualar ile düğün töreni son buldu. Urfanatik ailesi olarak Sağlam ailesine bir ömür mutluluklar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2015, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKKIMIZI İSTİYORUZ
HAKKIMIZI İSTİYORUZ - 4 yıl Önce

120 yıllık tapulu arazimizi belediye bizden sağlık tesisi yapacağız diye aldı, 16 yıl sonra ise lazım değil diyorlar. Ne paramızı veriyorlar ne de arsamızı geri veriyorlar, Büyükşehir meclisi konuyu karara bağladı ama eyyubiye belediyesi bizim hakkımız olan arsamızı da vermiyor, paramızı da vermiyor. Mehmet ekinci bizimle konuşmayı bile kabul etmiyor, ALLAH rızası için şu işe bir el atın....!!! Başımızı hangi taşa vuralım şaşırdık. 16 yıldır mağdur ediliyoruz!!!

SIRADAKİ HABER