Sağa Sola Çırpınan Kör Kediye Sahip Çıkıldı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde boş tarlada gözleri kör ve hastalıktan bitkin durumda kalmış kediye fark eden bir vatandaş Belediye ekiplerinden yardım istedi. Kör kedi hayvan barınağını götürüldü.

Sağa Sola Çırpınan Kör Kediye Sahip Çıkıldı

Haliliye ilçesi Paşabağı mahallesinde zeytin tezgahı olan Şanlıurfa Zeytinciler dernek başkanı Mehmet Ölmez boş tarlada tezgahın önünde yaralı ve gözleri görmeyen bir kedi fark etti. Hemen belediye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen ekipleri iki gözü görmeyen kediye bir kafes koyup Araca aldı, iki gözü görmeyen kedi Haliliye Belediyesi sahipsiz hayvan barınağına götürüldü. İki gözü görmeyen kedi burada veterinerler tarafından tedavisi yapılacak.

Boş tarlada sağ sola çırpınan bir kedi gördüğünü belirten, Şanlıurfa Zeytinciler dernek başkanı Mehmet Ölmez, " Zeytin tezgahın yanında sağ sola dengesiz bir şekilde kedinin harekelerini gördüm yanına biraz yaklaşığımda gözlerinin görmediğini gördüm, bende hemen Belediye ekiplerini haber verdim ekipler hemen geldiler kediye yakalayıp hayvan barınağına götürdüler, inşallah tedaviye cevap verip ve sağlığına kavuşur"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER