Rektör ve Belediye Başkanına seslendi

Murat ÇİFTÇİ Tarımla ilgili sıkıntıların konuşulduğu panelde bir konuşma yapan Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisi Su Zelal Aydın öğrencilerin sıkıntılarını dile getirdi. Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisi Su Zelal Aydın program

Rektör ve Belediye Başkanına seslendi

Murat ÇİFTÇİ

Tarımla ilgili sıkıntıların konuşulduğu panelde bir konuşma yapan Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisi Su Zelal Aydın öğrencilerin sıkıntılarını dile getirdi.

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisi Su Zelal Aydın programda öğrencilerin yaşamış olduğu sıkıntıları şu şekilde dile getirdi, “Öğrenciler olarak kampüse, ulaşım, fotokopi, yemek ve uygulama sahalarında problemlerle karşı karşıya kalmaktayız. Özellikle gün içinde düzenli olarak Karaköprü, TOKİ ve Eyyübiye bölgelerinde kampüse direk otobüs hatlarının konulması bağlamında Büyükşehir Belediye Başkanı ile BELSAN yetkililerinden yardım talep etmekteyiz” şeklinde konuştu.

“Diğer taraftan Fakültemizin uygulama alanlarının teknolojik alt yapılarının iyileştirilmesi ve bu alanlara ulaşımın kolaylaştırılması, ek yemekhane salonunun açılmasını istiyoruz. Kampüs içinde yaşadığımız bu eksikliklerin, en yakın zamanda Rektörlüğümüz ve Dekanlığımız tarafından tamamlanacağına inancımız tamdır”  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER