Rekor Oy Veren Harran ve Akçakale'de Yol Tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hükümetine tam destek veren Akçakale ve Harran yol çilesine devam ediyor.

Rekor Oy Veren Harran ve Akçakale'de Yol Tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hükümetine tam destek veren Akçakale ve Harran yol çilesine devam ediyor. Son seçimde yüzde 96'lık oy oranı ile Türkiye birincisi olan Harran sıcak asfalt beklerken sathi asfalt çalışması karşısında şoka uğradı.
Özyavuz Tepki Gösterdi
Çakıl asfaltla yapılmasına başlanınca Akçakaleli vatandaşlar sosyal medya hesaplarından tepki yağdırdı.
Bu tepkiler karşısında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan tepki MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz;
“Refarandum'da yerel ve genel seçimlerde Turkiye rekorunu her zaman kıran, Sayın Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılıksız sevip her zaman arkasinda duran bu halka bu zulmu yapamazsiniz.
Akay 2019 Sıcak Asfalt Dökülecek
Şanliurfa'nın her yerinde sıcak asfalt çalışması yapılırken, Akcakale Harran karayolunun, bu sekilde asfalt uzerine çakıl taşı dökülerek, insanların can ve mal güvenliğini hiçe sayarak tehlikeye davetiye çıkaran bir sekilde asfalt çalışması yapılmasını tasvip etmedigimiz gibi gerekli kurumlarla görüşmelerimiz devam ediyor..
Halkımıza söz verdigimiz gibi biz her zaman mazlumdan yana halkımızın yanında olacağız “dedi
Tepkiler üzerine harekete geçen vekil Akay; Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK Parti Akçakale İlçe Başkanımız İbrahim Yıldık ve Harran AK Parti İlçe Başkanımız Mahmut Özyavuz ile birlikte görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Vekil Akay, "Karayolları tarafından zemin güçlendirme çalışmaları yapılmaktadır. Kavşak çalışmalarının bitmesi ile en geç 2019 yılında Şanlıurfa-Akçakale karayolumuz sıcak asfalt yapılacaktır" dedi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER