Piazza’dan Pırlanta Kolye Hediye

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm dünyada özellikle kadınların iple çektiği ve birçok insan için büyük anlam ifade eden “14 Şubat Sevgililer Günü” coşkusuna kayıtsız kalmıyor. Piazza AVM, 3 şanslı ziyaretçisine Atasay’dan pırlanta kolye hediye ediyor.

Piazza’dan Pırlanta Kolye Hediye
Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden 8-14 Şubat tarihleri arasında 500 TL ve üzeri en yüksek tutarda alışveriş yapan 3 ziyaretçi, mücevheratın ünlü markası Atasay’ın “Hayat Ağacı” figürlü pırlanta kolyesi ile ödüllendiriliyor.

‘’HAYAT AĞACI’’ SEVGİYİ SİMGELİYOR

Şanlıurfa Piazza’nın en çok alışveriş yapan 3 ziyaretçisine armağan edeceği “hayat ağacı” figürlü kolye, değerli olmasının yanı sıra Sevgililer Günü için de uygun bir anlam ifade ediyor.

Yenilenme gücünün ve yaşam enerjisinin mücevherdeki estetik yorumu olan "hayat ağacı" figürü, insanlık tarihi kadar eski bir simge. Türk, Hint, Çin ve Mısır medeniyetleri başta olmak üzere dünyanın çok çeşitli coğrafyalarında kendine yer bulmuş olan bu figür, yaşamı, canlılığı ve yenilenmenin gücünü simgeliyor. Aynı zamanda yeni bir yaşamı ve yepyeni fırsatları da temsil eden hayat ağacı kolyeleri bu nedenle genellikle aileden görülen ve çok özel sevgi beslenen insanlara hediye ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2016, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER