Özyavuz: Komployla karşı karşıyayız

Özyavuz yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Geçtiğimiz hafta ülkemizde yaşanan olaylar ve buluşmalar bizlere bir kez daha gösterdi ki, ne derin bir komplo ile karşı karşıyayız. Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin temeline dinamit koyan bu

Özyavuz: Komployla karşı karşıyayız

Özyavuz yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Geçtiğimiz hafta ülkemizde yaşanan olaylar ve buluşmalar bizlere bir kez daha gösterdi ki, ne derin bir komplo ile karşı karşıyayız.

Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin temeline dinamit koyan bu buluşmayı bile. Düğün varmışçasına davul zurna çaldırarak milletimizi yutturmaya çalıştılar.

Kerkük te Musul’da, Erbil’de Türkmen kardeşlerimizi katleden Türkmenlere ait tapu dairesini, nüfus dairesini yağmalatan, Türkmen mezarlıklarına kepçe sokum mezarları düm düz eden ve Türkmen varlığını yok sayan, yok etmek için uğraşan bir adamı kardeşim diye getirip parlatıp cilalayıp normal bir adamış gibi topluma lanse edilmesini midemiz bulanarak seyrettik.

Binlerce yıldır birlik içersin de yaşayan Türk milletini, doğusu ile batısı ayrıymış gibi göstermeye çalışan, kafasında ayrı planlar barındıran, iki yüzlü insanları, Vatan hainliğin de sabıkalı nerede bir  Türk düşmanı varsa gidip onu bulup, Türkiye ye iftira atmakla meşhur olmuş bir takım kaçkınlara şarkılar söyleterek, birkaç oy hesabı yapanları ibretle izledik.

12 yılda uyguladığı tüm dış Politikaları iflas eden AKP iktidarı son olarak Barzani’ye sarılarak oy devşirme çaresizliğini göstermiştir. Güneydoğuda yaşayan Arap ve Türkmenler yok sayılmıştır. 

Ama şunu hiç kimse unutmasın ki, bugün yazılı olan Anadolu tarihini biz yazdık, gerekirse siler yeniden yazarız.” (URFANATİK)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER