Öğrencileren Renkli Alkolsüz Kokteyl Etkinliği

Halfeti MYO Turizm ve Seyahat Hizmetleri öğrencileri teorik olarak aldıkları derslerin yanı sıra yaz döneminde edindikleri staj deneyimlerini uygulamalı olarak Meslek Yüksekokulu hocalarına gerçekleştirdiler.

Öğrencileren Renkli Alkolsüz Kokteyl Etkinliği

Halfeti MYO Turizm ve Seyahat Hizmetleri öğrencileri teorik olarak aldıkları derslerin yanı sıra yaz döneminde edindikleri staj deneyimlerini uygulamalı olarak Meslek Yüksekokulu hocalarına gerçekleştirdiler. Rainbow Kokteyli, Churcill Kokteyli, Mojito Kokteyli ve Soğuk Kahve olmak üzere birbirinden renkli alkolsüz kokteyl sunumlarıyla deneyimlerini ve sektöre yönelik ilgilerini açıklayarak göz doldurdular.

Kokteyl etkinliği, 2. Sınıf Turizm ve Seyahat Hizmetleri programı öğrencileri ve danışman hocaları Öğr. Gör. Hülya ERASLAN eşliğinde gerçekleştirildi. Turizm endüstrisinin nitelikli ara elaman ihtiyacını karşılayabilmek için çaba gösterdiklerini vurgulayan Öğr. Gör. Hülya ERASLAN, öğrencilerin staj eğitimlerinden edindikleri bilgilerin kalıcılığı ve öğrencilerin sektöre karşı duyarlı olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER