Ne Oluyor Urfa Ayda 10 Bin İcra


 Ne Oluyor Urfa Ayda 10 Bin İcra

Eklenme Tarihi : 2013-03-20 / 15:12 896 Defa Okundu

Şanlıurfa’da 4 İcra Müdürlüğü bulunuyor. İcra müdürlüğünden edinilen bilgilere göre Şanlıurfa’da…

Şanlıurfa’da 4 İcra Müdürlüğü bulunuyor. İcra müdürlüğünden edinilen bilgilere göre Şanlıurfa’da yılda 100 bine yakın icra dosyası açılıyor.  Şanlıurfa’da Son 5 yılda ise toplam 453 bin 683 icra dosyası açıldı.

KOLAY KREDİLER İCRALIK MI EDİYOR


Şanlıurfa Adliyesi’nde faaliyet gösteren 4 ayrı İcra Mahkemesi başta taahhüdü ihlal, nafaka ödememe, memur ve imza şikayetlerinden oluşan ceza ve hukuk davalarından olmak üzere çok sayıda icra dosyası ile baş başa kaldı. Şanlıurfa’da icra dosyalarını da bankalar açtı. Bir yılda açılan icra dosyalarının 4’te 3’ünün bankalar tarafından açıldığı öğrenildi.  Bankaların icra dosyalarının geçtiğimiz yıla oranla bu yıl biraz daha arttığı bunda bankaların daha kolay kredi vermesinin de etkili olduğu öğrenildi.


Facebook Yorumları

Site İçi Yorum Yaz

Site İçi Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.


Paylaş
 
 

Anket

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisinin işleyişi nasıl olmalıdır sizce?

Anket Sonuçları

Günün Gazetesi

Urfanatik Gazetesi

HAVA DURUMU

Havadurumu  • Urfanatik
  • Tasarım: Rose Ekol
  • sanalbasin.com üyesidir
Sitede yer alan yazılardan, yazarları ve kaynakları sorumludur. Sitede Yer Alan Bütün içerikler kaynak gösterilerek tekrar kullanılabilir. Gazetemiz, AA ve İHA abonesi olup kullanılan haberler ajans bilgisi dışında kullanılmasından doğabilecek zararlardan urfanatik gazetesi meshul değildir. Şanlıurfa'nın en güncel haber sitesinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Oluşabilecek maddi yada manevi olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir. we love google © 2003-2013