Minik Ayaklar Üşümesin Kampanyasında Hedef 10 Bin Bot

Şanlıurfa’yı Sevdirme, Değerlerini Koruma ve Tanıtma Derneğinin ilk sosyal sorumluluk projesi olan “Minik Ayaklar Üşümesinin” ikinci etapında 500 minik öğrenciye kışlık bot dağıttı.

Minik Ayaklar Üşümesin Kampanyasında Hedef 10 Bin Bot

Şanlıurfa'yı sevdirme değerlerini koruma ve tanıtma derneği ŞUSDER yürüttüğü minik ayaklar üşümesin projesi kapsamında 90 kilometre uzakta Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine Bağlı Yığınlı mahallesinde bulunan ilk ve ortaokulunu ziyaret ederek 500 Öğrenciye bot dağıttı.

“Minik Ayaklar Üşümesin 9999 Bot” projesinin ikinci etabında 500 Minik ayağı botlar ile buluşturdu. Projenin ikinci etabında Dernek üyeleri ve gönüllüleri, topladıkları yardım paraları ile aldıkları 500 adet botu Eyyübiye ilçesine bağlı Yığınlı İlk ve Ortaokulu’nda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerin üşüyen ayaklarını giydirdi.

ŞUŞDER Dernek Başkanı Mehmet Demir," Yürüttüğümüz minik ayaklar üşümesin projesi kapsamında okulumuzu ziyaret ettik, okulda ihtiyacı olan öğrencilerimize 500 adet bot dağıtık, hedefimiz 10 bin bot dağıtmaktır. Herkesten destek ve yardım bekliyoruz"dedi.

Başkan Mehmet Demir kendi elleri ile öğrencilere botlarını giydirdi bot alan öğrenciler sevinçleri gözlerinden okunurken birçok örgencinin ayakkabıları yırtık olduğu gözlendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 11 ay Önce

savaş mağduru çocuklara yardımcı olan el uzatan sivil toplum kuruluşlarına teşekkürler savaş mağduru ayaklar üşümesin

SIRADAKİ HABER