Minik Aşçıları’ndan Enfes Pastalar

Şanlıurfalı çocuklar, Piazza AVM’nin Minik Aşçılar Atölyesi’nde bir araya gelerek pasta yapımını öğrendiler. Miniklerin ellerinden enfes pastalar damakları şenlendirdi.

Minik Aşçıları’ndan Enfes Pastalar
Çocukların eğlenirken öğrenecekleri, becerilerini geliştirebilecekleri etkinlikler düzenleyen Şanlıurfa Piazza AVM Çocuk Kulübü, konuklarını bu kez tatlı yiyip tatlı konuşarak ağırladı. Minik Aşçılar Atölyesi’nde en sevdikleri yiyecek olan pasta yapımını başlarına aşçı şapkası, üzerlerine ise aşçı önlüğü giyerek uzman eğitmenlerden öğrendiler.
Hem tattılar hem ikram ettiler
Pastanın yapım sürecini tüm aşamalarıyla öğrenen minikler, kısa zamanda farklı çeşit ve lezzetlerde pastalar hazırladı. Hazırladıkları pastaları süsleyip albenisini artıran minikler daha sonra yaptıkları pastalarla kendilerini izleyen anne-babalarına gururla hatıra pozu verdiler. Minikler son olarak yaptıkları nefis pastalardan tadıp ailelerine de ikram ettiler.
Şanlıurfa Piazza AVM’nin neşeli atölyelerine Piazza Çocuk Kulübü üyesi minikler ücretsiz olarak katılabiliyor. Atölyedeki dersler sırasında kullanılan malzemeler ise Piazza yönetimi tarafından karşılanıyor.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER