Milletvekili Özcan, Urfanatik gazetesini ziyaret etti

Murat ÇİFTÇİ AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan AK Partinin Şanlıurfa’da yapmış olduğu çalışmalar hakkında gazetemiz İmtiyaz sahibi Tahir Gülebak’a bilgiler aktardı. Milletvekili Özcan, “Şanlıurfa gelecekte daha güzel yerlerde olacaktır. Hem ba

Milletvekili Özcan, Urfanatik gazetesini ziyaret etti

Murat ÇİFTÇİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan AK Partinin Şanlıurfa’da yapmış olduğu çalışmalar hakkında gazetemiz İmtiyaz sahibi Tahir Gülebak’a bilgiler aktardı. Milletvekili Özcan, “Şanlıurfa gelecekte daha güzel yerlerde olacaktır. Hem basın olarak sizler milletvekili olarak ise bizler Şanlıurfa’nın gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstermemiz gerekiyor. Bu anlamda bizleri ağırladığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Tahir Gülebak ise, “Şanlıurfa’da park sıkıntısı herkesim tarafından tepkiler çekiyor. Özellikle kentsel dönüşümün başlatıldığı eski hal pazarında herhangi bir çalışmanın yapılmaması hem şehrimizi imajını zedeliyor hemde belediyeye aylık belli bir zararı oluyor. Bu anlamda hem belediye hemde vatandaş zarar görüyor. Projelerin biran önce hayata geçirilmesi gerekiyor. Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde çalışmaların hızlandırılarak yapılması gerekiyor. Maşuk-Evren sanayi Çevre yolunun öncelikli projeler arasında yer alması gerekiyor. Bu anlamda gazetemizi ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Gazetemiz ziyaretinde ayrıca AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Genel seçimlerde tekrar Milletvekili adayı olacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER