Meslektaşımızın mutlu günü

Şanlıurfalı Gazeteci Sedat Atilla’nın oğlu Nedim Atilla, İş Adamı Hanifi Arıkan’ın Kızı Gülsüm Arıkan ile dünya evine girdi.

Meslektaşımızın mutlu günü

Şehitlik Çamlık’ta düzenlenen mevlitli düğün törenine Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Vali Yardımcıları, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İlçe Belediye Başkanları, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, ile aile yakınları katıldı.

Genç çiftin kirveliklerini Şanlıurfalı İş Adamı Fatih Bucak ve Abdulkadir Göncü yaptı. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, genç çiftlere mutluluklar dileyerek “Genç çiftlerimizi tebrik ediyor ve mutluluklar diliyorum. Güzel bir yaşam diliyorum. Her iki aileyi tebrik ediyorum. Yeni güzelliklerin başlangıcı olsun inşallah. Aile bizim en kutsal varlığımız, kalemiz, yuvamız. Bu dünya da olan bütün kurumların kurucusu insandır fakat tek bir istisna vardır, o da ailedir. Aileyi kuran Allah’tır. Bu dünya da kurulmamıştır, cennette kurulmuştur. Bir erkek ve kadın için bu dünyadaki cennet ailedir. Buradaki bütün Şanlıurfalıların da çocuklarının Mürvetlerini sağlıkla görmelerini diliyorum” dedi.

Düğün töreni Grup Dergah’ın seslendirdiği ilahilerle son buldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER