Mankenlerin Balıklıgöl sefası

Şanlıurfa'nın tarihin sınır noktası olarak bilinen Göbeklitepe adına defile düzenlendi. defileye Türkiye'nin bir çok ünlü mankeni katıldı. SODES Kapsamında yapılan projelerde yer alan 47 Kadın Kültür Merkezinin 3 yıl boyunca yaptıkları çalışmalar defile

Mankenlerin Balıklıgöl sefası

Şanlıurfa'nın tarihin sınır noktası olarak bilinen Göbeklitepe adına defile düzenlendi. defileye Türkiye'nin bir çok ünlü mankeni katıldı.

SODES Kapsamında yapılan projelerde yer alan 47 Kadın Kültür Merkezinin 3 yıl boyunca yaptıkları çalışmalar defile ile tanıtıldı. Yüzlerce kursiyerin katıldığı kurslarda kadınların kendi tasarımları Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma İl Müdürlüğünün öncülüğünde kamuoyuna tanıtıldı.

Şanlıurfalı Stilist çoban Mustafa Şahin tarafından düzenlenen defileye katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Ünlü Manken Tuğba Altıntop ile beraberindeki 11 manken, Cevahir konuk evinde yapılan Göbeklitepe Defilesine çıkan mankenler ardından, Kutsal Balıklıgölü gezerek balıklara yem atıp dilek tuttular, Ünlü Manken Tuğba Altıntop Balıklara yem atarak dilek tutu dileğini söylemeyen Ünlü Manken Altıntop Şanlıurfa'da Balıklıgöl'de klip çekmiştim Şanlıurfa'ya geldiğim zaman huzur buluyorum Şanlıurfa'yı ve Şanlıurfalıları çok seviyorum buralarda bende ayrı bir yeri var Balıklıgöl harika bir yer herkesin görmesini istiyorum" dedi.

Mankenler defile yorgunluğunu Balıklıgöl'de balıklara yem atıp dilek tutarak devam eden mankenler gece Balıklıgöl platosunun eşsiz manzarasıyla streslerini attılar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER