Mahalle sakinlerinin cafe isyanı

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren bir Cafe bina sakinlerini rahatsız ettiği gerekçesiyle defalarca şikayet edilmesine rağmen her hangi bir işlem yapılmadığı iddia edildi.

Mahalle sakinlerinin cafe isyanı

Bina sakinleri cafenin yüksek ses ile çevreyi rahatsız ettiği, cafede uyuşturucu madde satıldığı ve binanın bodrum katını izinsiz bir şekilde kendi işyerine dahil ettiği gerekçesiyle defalarca ilgili belediyeye şikayette bulundu. Yapılan şikayetler cevapsız kalınca bina sakinleri imza topladı. Toplanan imzalar belediyeye gönderildi fakat imzalarda fayda etmedi.

ŞİKAYETLER FAYDA ETMİYOR

Bina sakinleri rahatsız oldukları gerekçesi ile defalarca belediyeye şikayette bulundu. Şikayetlerine cevap alamayan vatandaşlar son olarak imza toplayıp iş yerinin incelenmesini istedi fakat bu istekleri de cevapsız kaldı.

BİNANIN SIĞINAĞI İŞ YERİNE DAHİL EDİLDİ İDDİASI

Cafe çalışanının binanın zemin katında bulunan bodrumu iş yerine dahil ettiği iddiasında bulunan vatandaşlar biran önce belediyenin bu soruna el atması gerektiğini savunuyor.

URFALI BAŞKANDAN YEĞENE KIYAK İDDİASI

Öte yandan bina sakinleri cafe sahibinin Şanlıurfa’da bir belediye başkanının yeğeni olduğunu öne sürerek bu nedenle cafe için yaptırım uygulanmadığını iddia etti. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER