Köylülerden Afrin Operasyonuna Bayraklı Destek

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Ulucanlar mahallesinde bir grup vatandaş, Afrin'e yönelik gerçekleştirilen "Zeytin Dalı Harekatı"na destek vermek amacıyla mahallenin en yüksek tepesine Türk bayrağı dikti

Afrin'e yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na ve Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek amacıyla Eyyübiye ilçesine bağlı Ulucanlar mahallesinde bir aralarında çocuklarında olduğu grup vatandaşlar kendi imkanlarıyla mahallenin bulunduğu en yüksek tepesine Türk Bayrağı dikerek şehitler için saygı duruşu ve ardından İstiklal marşı okudu.

Mahalle vatandaşları, "Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatında Baş komutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla mahallenin en yüksek tepesine ay yıldızlı bayrağı dikerek dalgalanmasını sağladık, Türk bayrağımızı mahallemizin en tepesinde dalgalandırarak manevi anlamda destek verme hususunda böyle bir karar aldık. Şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet diler, ailelerine sabırlar dileriz. Biz her zaman Mehmetçiğin arkasındayız "diye konuştular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER