Kendirci Ailesi'nin Mutlu Günü

Urfa'da tanınmış avukat, çifti İbrahim Bülent Kendirci ve Çiğdem Kendirci'nin tek erkek çocuğu 8 yaşındaki Sezai'nin sünnet töreni avukat annesi Çiğdem Kendirci'nin doğum gününde sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı.

Nevali otelinde düzenlenen sünnet törenine ailesi, yakınları, sevenleri, Hukuk ve iş camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Kirveliğini Ali Oktay'ın yaptığı sünnet töreninde aile büyükleri misafirlerini kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti. Küçük Sezai'nin sahneye taht üzerinde getirilmesi ile birlikte başlayan düğün merasimi gece geç saatlere kadar sürdü.

Renkli görüntülerin yaşandığı gece de aşiret düğünlerini aratmayan kalabalık, Latif Doğan ve birçok sanatçının sahne performansları ile doyasıya eğlendi. Kendirci çifti kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sünnet düğününe iştirak eden tüm dostlarına göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Erkekliğe ilk adımı atan Sezai’ye “geçmiş olsun” der, KENDİRCİ ailesini de tebrik ederiz.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 12:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan SUBAŞI
Erhan SUBAŞI - 9 ay Önce

Kutlarım, damat olacağı günün haberini de alırız inşAllah.

Hukuk
Hukuk - 9 ay Önce

Çok güzel bir sunnetti.Umarim damatligini da görürüz

Urfa
Urfa - 9 ay Önce

MaşAllah

Hukukçu
Hukukçu - 9 ay Önce

Allah hayırlı uğurlu eylesin,örnek bir organizasyon düzenlenmişti,ayrıca örnek bir sünet düğünüydü,Bülent beyi tebrik ediyorum!

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 9 ay Önce

Hayırlı olsun

tarihçi
tarihçi - 9 ay Önce

Güzel olmuş hayırlı olsun

Maalesef
Maalesef - 2 ay Önce

Tanınmış diyorsunuz ama ben doğma büyüme urfalı olarak bu isimleri ilk defa duyuyorum

SIRADAKİ HABER