Kaytan, Evren Sanayi Sitesi Başkanlığını ziyaret etti

AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kaytan, Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu ve desteklerini istedi. Ziyaret sırasında Evren Sanayi Sitesi Kooper

Kaytan, Evren Sanayi Sitesi Başkanlığını ziyaret etti

AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kaytan, Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu ve desteklerini istedi.

Ziyaret sırasında Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Uçar ve İsmail Esin de hazır bulundular.

Beraberinde Hüseyin Öncel ve Mustafa Kaytan ile birlikte Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan’ın makamında ziyaret eden AK Parti Karaköprü ilçe Belediye Başkan aday adayı Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kaytan, “Aslen Karaköprülü olan ve çok yakından tanıdığı Mustafa Arslan kardeşimizi gecikmeli de olsa ziyaret ettik.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak desteğini istedik. Karaköprü ilçemizin çok daha fazla gelişmesi için yapılması gereken hizmetleri gerçekleştirebilmek, insanımıza hizmet götürebilmek maksadıyla Karaköprü Belediye başkanlığına aday olduk. Niyetimiz hayır. Hep Allah rızasını gözeterek çaba sarfediyoruz.

Her gittiğimiz yerde de öncelikle bize 2 konuda dua etmelerini istiyoruz. Birincisi şuanki halis niyetimizin değişmemesi, diğeri de Belediye Başkanı seçilip Allah rızası için hep birlikte Karaköprü’müze ve insanlarımıza hizmet edelim. Gerek geçmiş yıllarda Urfa’mızdaki çalışmalarımız ve yaşantımız, gerekse Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı olarak Ankara’da yaptığımız çalışmalar sonucu her gittiğimiz yerde ilgi görüyor, seviliyoruz” dedi.

Türkiye İslam coğrafyasının hem kılıcı, hem kırbacı hemde ışığıdır

Aynı yoldan kendisinin de geçtiğini hatırlatan Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ise, “Ben doğma büyüme Karaköprülüyüm. Haliliye’de oturuyorum ve işyerimiz Eyyubiye sınırlarında. Bende geçtiğimiz dönemde aday adayı olduğum zaman gezerek destek istemiştim. Ben hem Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanıyım.

Hem Zirai Aletler ve Makineleri Odası Başkanıyım. Aynı zamanda Esnaf Odaları Başkan Vekili ve Organize Sanayi Bölgesi Başkan Yardımcısıyım. Dolayısıyla yıllardır insanlarımız ve Devletimizle iç içe ülkemize, memleketimize, insanlarımıza hizmet için çaba sarfediyoruz. Şunu çok iyi bilmek lazım; Türkiye İslam coğrafyasının hem kılıcı, hem kırbacı hemde ışığıdır. 

Türkiye iyi olursa İslam coğrafyası da iyi olur. Dolayısıyla ehil insanların yönetime seçilmesi ve adil olarak Allah rızası için hizmet etmesi gerekmektedir. Bizde bu yola baş koymuş, yıllardır kendisini çok iyi tanıdığımız Ahmet Kaytan kardeşimize başarılar diliyoruz” diye konuştu. (URFANATİK)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER