Kaya’dan Hizmet İş’e ziyaret

beraberinde Mehmet Avşaroğlu ve Karaköprü Belediye Meclis aday adayı Mehmet Nimetoğlu ile birlikte Hizmet İş Sendikasını ziyaret ederek Başkan Reşat Özmen ile bir süre görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Biz sebebe yapışıyoruz Kendisinin genç yaşına

Kaya’dan Hizmet İş’e ziyaret

beraberinde Mehmet Avşaroğlu ve Karaköprü Belediye Meclis aday adayı Mehmet Nimetoğlu ile birlikte Hizmet İş Sendikasını ziyaret ederek Başkan Reşat Özmen ile bir süre görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Biz sebebe yapışıyoruz

Kendisinin genç yaşına rağmen önüne bir hedef koyduğunu belirten AK Parti Belediye Meclis üyesi ve Haliliye Belediye Başkan aday adayı İbrahim Halil Kaya, “Bu hedefimize de adım adım ilerliyoruz. AK Parti İskenderun Gençlik Kolları kurucu üyeliğimden sonra geldiğim memleketim Şanlıurfa’da 2009 yılında Belediye Meclis üyeliğine seçildim.

İmar Komisyon üyeliği, Çevre Temizlik Komisyon Başkanlığı, Katı Atık Encümen üyeliği, Encümen üyeliği, Tarihi Kentler Birliği üyeliği, Amme Alacakları Komisyon üyeliği, Belediye Meclisi Başkan Vekili ve AK Parti Belediye Meclis üyesiyim. Ayrıca halen Judo Federasyonu Yüksek Danışma Kurulu üyesiyim ve Emlak-İnşaat işleri ile meşgul oluyorum. Çok iyi de İngilizce biliyorum. Kısaca 5 yıldır sürdürdüğüm Belediye Meclis üyeliğinden de edindiğim tecrübemi de göz önünde bulundurarak şimdi de Haliliye Belediye Başkanlığına aday oldum.

Amacım, Haliliye ilçemizdeki özellikle imar konusunda yapılan yanlışların önüne geçmek, yeni imar alanları açıp aynı yanlışlara düşmemek, imar planlarını da günü kurtarmak olarak değil de en az 30-40 yıl sonrası nüfus artışımızı da tahmin ederek yapıp uygulamaktır. Hedefimiz büyük, işimiz zor, ancak bende çok gencim ve tecrübeli olduğumu iddia ediyorum. 

Aynı zamanda çok sağlam bir ekiple de yola koyulacağım. Niyetimiz hizmet ve hayırdır. Akibetimiz de hayır olur inşaallah. Biz STK’ları, vatandaşlarımızı, Muhtarlarımızı gezerek sebebe yapışıyoruz. Kısmetse, hakkımıza hayırlı olacaksa olur” dedi.

Çalışacağına inandığımız adayı destekleyeceğiz

Memleket için çalışan ve çalışacağına inandığımız dürüst adayları her zaman destekleyeceklerini belirten Hizmet İş Sendikası Başkanı Reşat Özmen, “Genç aday kardeşimiz bizi ziyaret etmişler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizim tek amacımız memleketimize hizmet eden her kim olursa ona destek olmaktır.

Bizde adaylardan dürüst olan, çalışacağına, memleketimize, insanlarımıza hizmet edeceğine inandığımız her kim olursa olsun onu destekleyeceğiz ve yanında olacağız. Halil kardeşimizi de Belediye Meclis üyeliğindeki çalışmalarından dolayı takdir ediyoruz. Güvenmiş, cesaret göstermiş aday olmuş. Ne mutlu, kendisini tebrik ediyoruz. İnşaallah hakkına ve hakkımızda hayırlısı olur” diye konuştu.(URFANATİK)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER