“Karaköprüspor’u hak ettiği yere gelecek”

Şanlıurfa Karaköprü aday adayı Mustafa Yavuz “il genel meclis başkanı olarak hizmetlerin ortada şimdi bu deneyimlerimi Karaköprü için kullanacağım” “il genel meclis üyeliğinde meclis başkanı olarak Şanlıurfa’mıza çok kıymetli hizmetler yaptığımızı düşünü

“Karaköprüspor’u hak ettiği yere gelecek”

Şanlıurfa Karaköprü aday adayı Mustafa Yavuz “il genel meclis başkanı olarak hizmetlerin ortada şimdi bu deneyimlerimi Karaköprü için kullanacağım”

“il genel meclis üyeliğinde meclis başkanı olarak Şanlıurfa’mıza çok kıymetli hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Yaptığımız hizmetleri kamuoyunun takdirine bırakıyorum, bundan sonra da büyük şehir statüsü ile yeni yasayla birlikte il genel meclis başkanı olarak tecrübeli olduğumuzu düşünüyorum. Birikimimizi, tecrübemizi belediyecilik alanında da göstermek istiyorum”

“Karaköprü’nün çıtasını yükseğe çıkaracağız”

 Yavuz” Şanlıurfalılar beni çok iyi tanır il genel meclis çalışmalarımız ortadadır İl özel idare kapanıyor bunun yanında il genel mecliste kapanacak imkan verilirse bundan sonra deneyimlerimi Karaköprü için kullanacağını belirten. Yavuz”  Karaköprü yıllarca emek verdiğimiz hizmet ettiğimiz 3 dönem başkanlığını yaptığım müttehit üyelerimizin yoğun olduğu Karaköprü’de hizmetlerimizi çok daha güzel olması için  bizde aday adayı olduk  benlen  Beraber 11 arkadaşım müracaat etti. kim hak ediyorsa kim hizmet edecek ise o kazansın Karaköprü daha önce köydü büyüdü bu hale geldi şimdiye kadar kim emek vermişse teşekkür ediyorum bu bir hizmettir bizde bu hizmet çıtasını daha yukarılara çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız eğer böyle bir görev bize verilirse bir teknik gözüyle olaylara bakacağız  mühendis olmamızın ciddi bir avantajı olduğunu düşünüyorum.

“Karaköprü’de hangi köyde hangi aile var bilirim”

 Karaköprü’yü çok iyi bilen birisiyim Karaköprü’nün merkezi dışında Karaköprü’nün bütün köylerini yakinen bilen birisiyim hatta hangi köyde hangi aile yaşar çok iyi bilen biriyim şayet bana görev verilirse Ak partiye en iyi hizmeti vereceğimi vaad ediyorum.

“Karaköprü Türkiye’nin ses getirecek ilçesi olacak”

Şimdiye kadar yapılan çalışmaları halkımız çok iyi biliyor biz geldiğimizde üst yapısı, alt yapısıyla her alanda gençlerimiz için, çocuklar ve engellilerimiz için her alanda sosyal projeler üreterek Karaköprü’yü ülkemizde ses getirecek bir ilçe haline getireceğiz.

“Karaköprü’de adaletli olacağız her yere aynı hizmeti yağacağız “

Karaköprü’de adaletli bir çalışma yapacağız Karaköprü’nün sağına da, soluna da kuzeyine, güneyine ,doğusuna, batısına da aynı hizmeti götüreceğiz Karaköprü’de yaşayan hemşerilerimiz özellikle bazı bölgelerde daha fazla hizmetin yapıldığını bazı bölgelerde ise hizmetin hiç yapılmadığı bize iletiyorlar biz geldiğimiz taktirde bu hizmet anlayışını adaletli bir şekilde yapacağız.

“Karaköprüspor’u hak ettiği yere gelecek”

Bize görev verilirse birde Belediye başkanı olursam spordaki tecrübemi Karaköprüspor’da aktaracağım Karaköprüspor’u hak ettiği yere getireceğiz hiç kimsenin şüphesi olmasın.

 

“Şanlıurfa’nın her yerini bilirim tecrübelerimi Karaköprü için sarf edeceğim”

İl genel meclis başkanı olduğum için hem merkezi hem kırsalı çok iyi tanıyan biriyim şuan yaptığımız belediye başkanlığı gibi yerel yöneticilik bu konuda tecrübeli bir konumdayım ilçeleri çok iyi bilen birisiyim biz Şanlıurfa’nın bütün bölgelerine hizmet götürmeye çalıştık. Şanlıurfa’nın 7500 kilometrelik bir yol ağı var 2700 civarı köy ve mezra birimleriyle beraber yerleşim alanları var dolaysıyla bu yerleşim alanları çok iyi bilen birisiyim nerede hangi eksiklik var nerede hangi hizmet yapılması gerekir ben bunlar bilen birisiyim eğer Karaköprü belediye başkanı olursam burada elde etiğim birikimleri, tecrübelerimizi Karaköprü için uygulayacağız”dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER