Karaköprü Karanlıkta

Karaköprü son günlerde elektrik kesintileri nedeniyle isyan etme noktasına geldi. İlçe halkını canından bezdirecek şekilde Bugün öğlen saatlerinde kesilen elektrikler gece saatlerine kadar henüz gelmedi

Karaköprü Karanlıkta

Karaköprü, diğer ilçelerden göç alan ve kente gelen memurların yerleştiği hızla nüfusu artan bir ilçe. Ancak gelişimi buna paralel hızda değil. Sık sık su kesintileriyle de gündeme gelen ilçede bugünlerde insanı adeta canından bezdiren en önemli sorun elektrik kesintileri.

Klimasız bir dakika bile durulmayan bu sıcaklıkta ilçe halkı klimasız saatlerce terleyerek zorunda kalıyor. Gündüz bunaltıcı sıcaklığa maruz kalan ilçe halkı gece de karanlığa mahkum oluyor. En büyük sıkıntı ise, elektriğin sürekli gidip gelmesinden kaynaklanan elektronik ve beyaz eşyaların arızalanması...

Sosyal medyaya bile yansıyan bu kesinti karşısında ne Dicle EDAŞ’tan bir açıklama geldi ne de arıza hattında tüketicilere sağlıklı bilgi verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Narlıkuyu Mahallesi / 1273 sokak sakini
Narlıkuyu Mahallesi / 1273 sokak sakini - 2 yıl Önce

Hangisini yazayım ki! Elektrik hergün istisnasız gider. Su desen haftada 4 gün kesilir. Telekom desen gelip alt yapıyı yapmıyor. Belediye desen geldi parke taşı yaptı yolu yarım bıraktı gitti kaldırımlara ağaç dikmedi.

SIRADAKİ HABER