İzmir'de fuarın gözdesi Şanlıurfa oldu

Şanlıurfa'nın turizmde hak ettiği yere gelmesi amacıyla şehrin tarihi ve turistik güzelliklerinin tanıtılması için yoğun çaba gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, bu yıl İzmir'de dokuzuncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarında, Şanlıurfa Standına gelen ziyaretçilere Şanlıurfa'yı anlattı.

İzmir'de fuarın gözdesi Şanlıurfa oldu
Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda Şanlıurfa temalı katılım gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fuarın gözdesi oldu.

Dünyanın 55 noktasından gelen katılımcılara Şanlıurfa'nın tarihi yerlerini ve turizm güzelliklerini tanıtma imkanı bulan fuardaki Şanlıurfa standında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi bizzat katılım göstererek ziyaretçilere Şanlıurfa ile ilgili bilgiler verdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi standında yoğrulan Şanlıurfa ile bütünleşmiş lezzetlerden olan Çiğ Köfteyi misafirlere takdim eden Başkan Çiftçi gelen konuklarla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yöresel müzik dinletisi, göbekli tepe temalı çalışma ve daha bir çok sürprizlerle konuklara unutulmaz anlar yaşatan Şanlıurfa standı  Travel Turkey İzmir Turizm Fuarının gözdesi oldu.

Öte yandan Travel Turkey İzmir'de açılan Şanlıurfa standı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Valiliği, Merkez İlçe Belediyeleri ve İl Kültür ve Turizim Müdürlüğü ile Şanlıurfa ve seyahat firmaları da yer almakta.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2015, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER