İnsani Yardım Platformu gazetecileri unutmadı

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu 10 Ocak çalışan gazeteciler nedeniyle sahada çalışan gazetecilerle bir araya geldi. Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu  Suriye'de yaşanan olaylar sonucu Türkiy

İnsani Yardım Platformu gazetecileri unutmadı

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu 10 Ocak çalışan gazeteciler nedeniyle sahada çalışan gazetecilerle bir araya geldi.

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu  Suriye'de yaşanan olaylar sonucu Türkiye'ye gelen mültecilere ve Suriye'deki Müslümanlara yardım eden en büyük sivil toplum kuruluşu  kurdukları yardım ağı sayesinde Suriye'de ve Şanlıurfa'da bulunan mültecilerin ihtiyaçları karşılandı.

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu  Başkanı Osman Gerem ile üyeler Mehmet Adil Saraç ve Yusuf Mert 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle sahada çalışan basın mensuplarıyla birlikte yemekte buluştu.

Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İnsani Yardım Platformu  Başkanı Osman Gerem yaptığı açıklamada, "İnsanı yardım platformu olarak 4 senedir sahadayken gazetecilerin katkıları yardımları hep yanımızda gördük biz bu işin hizmetkarlığını yaparken gazeteciler bizden daha çok yoruldu. biz bütün gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyoruz bizde bu günümüzü gazeteci arkadaşlarla beraber  geldik hasbil has edeceğiz" dedi.

Platform üyeleri ve gazetecileri yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişi bulunda ardından yenilen öğlen yemeğiyle son buldu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER