İbrahim Tatlıses: Seçimlerde Görüşürüz

Gelecek seçimlerde milletvekili adayı olacağını açıklayan İbrahim Tatlıses'e hemşehrilerilerinden ve bir çok kesimden destek geldi. Tatlıses kendisini destekleyenlere Twitter üzerinden teşekkür ederek seçimlerde görüşmek üzere dedi. KENDİSİNİ DESTEKLEYEN

 İbrahim Tatlıses: Seçimlerde Görüşürüz

Gelecek seçimlerde milletvekili adayı olacağını açıklayan İbrahim Tatlıses'e hemşehrilerilerinden ve bir çok kesimden destek geldi. Tatlıses kendisini destekleyenlere Twitter üzerinden teşekkür ederek seçimlerde görüşmek üzere dedi.

KENDİSİNİ DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, önümüzdeki seçimlerde Şanlıurfa'dan milletvekili adayı olacağını açıklamıştı. Tatlıses kendisine destek veren hemşehrilerine, esnaflara ve dernek başkanlarına teşekkür etti.

"SEÇİMLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE"

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses, "Herkese hayırlı Cumalar. Vekillik açıklamamdan sonra Şanlıurfalı hemşehrilerime, tüm esnaflara ve arayıp tebrik edenlere dernek başkanlarına çok teşekkür ederim. Allah'ım Şanlıurfayı ve hemşerilerimi korusun. Ben çok duygulandım bana sahip çıktınız, seçimlerde görüşmek üzere" yazdı.

"BANA KARANLIK GÜNDE DOST GEREK"

İyi dostlarının karakışta ve zemheri ayında hep yanında oldukları için çok zengin olduğunu söyleyen İbrahim Tatlıses, "Bana karakışta zemheride dost gerek, sıcak günde herkes var" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER