Hüzün, Sevinç Bir arada

Şanlıurfa’da yılın ilk bebeği gece saat 00:02 sıralarında Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.  Babasız dünya'ya gelen bebeğin adı "İbrahim Halil" oldu. Şanlıurfa'da yılın ilk bebeği Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Has

Hüzün, Sevinç Bir arada

Şanlıurfa’da yılın ilk bebeği gece saat 00:02 sıralarında Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.  Babasız dünya'ya gelen bebeğin adı "İbrahim Halil" oldu.

Şanlıurfa'da yılın ilk bebeği Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde 00.02'de normal doğumla 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 48 santimetre boyunda bir erkek Bebek dünyaya getiren Suriyeli  Zeynep ve Muhammet Salih çiftinin yılın ilk dakikalarında bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı.

Anne hem  mutluluğu hemde hüzünü bir arada yaşadı. Anne , gazetecilere yaptığı açıklamada, 11 ay önce Halep'teki iç savaştan kaçarak ailesiyle Şanlıurfa'ya geldiklerini ve Harran Konteyner kente yerleştiklerini söyledi. 5 aylık hamileyken kocası Muhammed Salih'in Halep'te öldüğünü söyledi.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde dünyaya gelen  yılın ilk bebeğini ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, çocuğun kulağına ezan okuyarak ona "Halil İbrahim" ismini verdi.Başkan yılın ilk bebeğine çocuğa çeyrek altın da taktı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER