HALİLİYE BELEDİYE MECLİSİ 3 ve 4'ÜNCÜ BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

-Haber Merkezi- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan meclis toplantısının 4'üncü birleşimine Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol başkanlık yaptı. Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü'nün faaliyetler

HALİLİYE BELEDİYE MECLİSİ 3 ve 4'ÜNCÜ BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

-Haber Merkezi-

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan meclis toplantısının 4'üncü birleşimine Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol başkanlık yaptı. Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü'nün faaliyetleriyle ilgili sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından Belediye Meclis Üyeleri söz aldı. Meclis üyelerinin de konuşmasının tamamlanmasının ardından Başkanlığın teklif ettiği gündem maddeleri görüşüldü. Başkan Demirkol tarafından meclis üyelerine sunulan 3 gündem maddesinden 1'i oy birliği 2'si ise oy çoğunluğuyla kabul edildi.

Meclis toplantısının dünkü 3'üncü birleşiminde ise Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün faaliyetlerinin anlatıldığı bir sunum gerçekleştirildi. 2014 yılında kültürel anlamda yapılan çalışmaların anlatıldığı sunumda 2015 yılında planlanan çalışmalar hakkında da bilgiler verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER