Haliliye, Başkan Demirkol ile Gelişti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, önemsediği gençlerin sosyal yaşama katılmalarını sağlamak amacıyla 12 bin metrekare kapalı alana sahip Gençlik Merkezini Şanlıurfa’ya kazandırdı.

Açılış için gün sayan Gençlik Merkezi, gençliğin birçok alanda ihtiyaç duyduğu kültürel faaliyetlerini gerçekleştirme imkanı sağlayacak.

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla Osmangazi Mahallesinde yapımı tamamlanan ve açılış için gün sayan Gençlik Merkezi, kapsamıyla Şanlıurfa’nın ve Haliliye’nin uzun yıllardır ihtiyacını duyduğu kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapacak. 12 bin metrekare kapalı alana sahip merkezin içerisinde konferans salonu, kütüphane, fuaye alanı, atölyeler, çalışma sınıfları, kadın ve erkekler için ayrı ayrı yüzme havuzu ve fitness salonu yer alıyor.

Yer altında 3 katlı kapalı otoparkında bulunacağı merkez, trafik sorununa da çözüm olacak.

Geleceğin teminatı olan gençlere yönelik her alanda çalışmalar yürüten Başkan Fevzi Demirkol, gençliğin istifadesine sunmak için Kültür Merkezini bölgeye kazandırdıklarını söyledi. Zeminin altından üç kat kapalı otopark yaparak, bölgenin trafiğini olumsuz yönde etkilememek adına bazalt taşları kırarak otopark alanlarını oluşturduklarını da hatırlatan Başkan Demirkol, Gençlik Merkezinin Haliliye İlçesine hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan as
Hakan as - 6 ay Önce

Ne konu bakımın dan :)

ali
ali - 6 ay Önce

sayın urfa fanatik okuyucuları bu şehir merkezindeki ucube yapı çok düşük kırımla hangi haliliye belediye başkan yardımcısının sıra arkadaşına verildi

AHMET
AHMET - 6 ay Önce

ARKADAŞLAR GELİN BAĞLARBAŞINA SÜLEYMANİYEYE SİORTAYA ADAM AKILLI BİR YOL YOK ANA ARTELLER KÖY YOLUNDAN BERBAT ??

SIRADAKİ HABER