Güvenç, Gazetecilere sorunları ve icraatları anlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev

Güvenç, Gazetecilere sorunları ve icraatları anlattı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev yapan Gazetecilerle bir araya geldi. bir otelde düzenlen kahvaltılı toplantıya  AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgul, Haliliye ilçe Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  Belediye meclisi Başkanı Ahmet Kaytan ve bazı daire katıldı.

Toplantıda basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, basın mensuplarına 30 Mart’tan bu yana yapılan hizmetlerden bahsetti. Şebeke suyuna yapılan son zam için “Bunu yapmaya mecburuz” dedi.

Güvenç,“Aslında hepimiz bir ekibiz. Millete, şehrimize ve ülkemize hizmet anlamında. Toplumun hizmetinde görevli insanlarız, Daha önce Kocaeli ve İstanbul hariç büyükşehirler merkez ilçelerde görev yaparken, yeni büyükşehir yasasıyla Kocaeli ve İstanbul’da denenen sistem 30 büyükşehire teşbih edildi” diyen Güvenç “Bugün Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tüm belediye başkanlarının da üye olduğu 83 meclis üyesi ve diğer belediyelerle beraber 1 milyon 800 bin nüfusun ve 19 bin 500 kilometre karelik coğrafyanın sorumlusu haline geldi. Bunun sancısız ve sıkıntısız olması mümkün değildir. Çünkü anlayış ve yapı tamamen değiştirilmiştir” dedi

Toplantı daha sonra soru cevap şeklinde devam etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER