Güven, Ceylanpınar Ve Viranşehir Kadın Kolları Kongresi Katıldı

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, partisinin Ceylanpınar ve Viranşehir kadın kolları kongrelerine katıldı. Ceylanpınar’da Zahide Tepedelen, Viranşehir ise Kadriye Barış gerçekleştirilen kongreler ile başkanlığa seçildiler.

Güven, Ceylanpınar Ve Viranşehir Kadın Kolları Kongresi Katıldı

AK Parti Ceylanpınar Kadın Kolları Başkanlığı kongresine Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla İlçe teşkilatı partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Viranşehir Kadın Kolları Başkanlığı kongresi ise parti salonunda gerçekleştirildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, kongrelerde yaptığı konuşma , Türkiye için bir dönüm noktası olan 24 Haziran seçimlerine giderken Ceylanpınarlı ve Viranşehirli kadınlara büyük iş düştüğünü söyledi.

Güven ‘’24 Haziran çok önemli bir tarih. Ülkemiz seçime giderken, bizlerde AK Kadınlar olarak gece gündüz kapı kapı, ev ev dolaşacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Gönül köprüleri inşa edecek, kırmadan, birleştirecek, liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda emin adımlarla önce 24 Haziran’a ardından da 2023’e yürüyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın yükünü bir nebze de olsa hafifletmeye çalışacağız’’ diye konuştu.

Başkan Güven, her iki ilçede de Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER