Güven, Çat Kapı Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkan Demet Saatçi Güven ve üyeleri, Eyyübiye ilçesinde çat kapı ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Güven, Çat Kapı Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gündüz il genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve üyeleri gece de durmuyor. Kapı kapı dolaşarak vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek istiyor.

Eyyübiye ilçesinde ziyaretlerini sürdüren AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkan Demet Saatçi Güven' e Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın eşi Gül Fakıbaba, Sema Çiftçi, Ayşe Ekinci, Adile Demirkol kadın kolları üyeleri eşlik etti.

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve arkadaşları sokak sokak, ev ev gezip kadınlara ulaşarak 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istiyorlar.

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven,"Eyyübiye ilçecimiz Tepe mahallesinde çat kapı seçim çalışmalarımızı yaptık. Her çaldığımız kapıda tatlı dille karşılandık. Her gittiğimiz evde, mahallede AK Parti çalışmalarımızı, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık. AK Partiye destek olmalarını istedik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini istiyoruz. Aynı günü Milletvekilleri için kullanacakları oylarını ise AK Partiye vermelerini talep ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER