Güven, AK aday Açanal ile Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal ile Haliliye ilçesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Güven, AK aday Açanal ile Esnafı Ziyaret Etti
24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle, AK Parti kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender, Haliliye İlçe Başkanımız Mehmet Canpolat, İlçe Kadın Kolları üyeleri ile İlçe teşkilatı üyeleriyle esnafı ziyaret etti.
AK Parti kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, seçim çalışmalarına Haliliye ilçesin Bahçelievler mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü.Vatandaşların hal hatırlarını sorup, kısa da olsa düşüncelerini, taleplerini alan AK Vekil adayları, varsa sorunlarını da not alarak ilgililere ileteceklerini ve takipçisi olacaklarını söyledi.
AK Parti kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle Bahçelievler mahallesinde Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal ile esnaf ve vatandaşları ziyaret edip 24 haziran seçimlerinde destek istedik"dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER