Güllüoğlu’ndan Manevi Ziyaret

Şanlıurfa’nın önde gelen kanaat önderi ve din alimi Mustafa Kılıç’ı Haliliye Vakfı'ndaki yerinde ziyaret ederek hayır duasını aldı. AK Parti Haliliye Aday adayı İbrahim Güllüoğlu, Haliyle Vakfı Kurucularından ve Şanlıurfa’nın saygın isimlerinden Emekli İ

Güllüoğlu’ndan Manevi Ziyaret

Şanlıurfa’nın önde gelen kanaat önderi ve din alimi Mustafa Kılıç’ı Haliliye Vakfı'ndaki yerinde ziyaret ederek hayır duasını aldı.

AK Parti Haliliye Aday adayı İbrahim Güllüoğlu, Haliyle Vakfı Kurucularından ve Şanlıurfa’nın saygın isimlerinden Emekli İmam Mustafa Kılıç Hoca’yı evinde ziyaret ederek istişarede bulundu.

Kendisinde büyük emeği olduğunu belirttiği hocasına şükran duygularını dile getiren Aday adayı Güllüoğlu, “Mustafa Hocamızın hem hayır duasını almak hem de elini öpmek istiyorum.

Çünkü Hocamızın bende çok derin izleri var. Ben 1977-78 yıllarında Urfa’da Merkez Ortaokulu’nu bitirdikten sonra Hocam bizi İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’ne yatılı olarak gönderdi. Bugün Urfa’da önemli hizmetler verebiliyorsak, özellikle mühendis, mimarlık yapabiliyorsak bunda hocamızın çok büyük emeği var.

Değerli hocamız bizleri Allah’ın izniyle bugüne kadar getiren katkı sunan bir insan. Maneviyat ve inanç yönünden de bizlere çok katkı sunan bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü hem liseyi okumamda hem de bu seviyeye gelmemde çok büyük emekleri var. Allah razı olsun” dedi.(URFANATİK)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER