Güllüce, “Türkiye her geçen gün güçlenerek yoluna devam ediyor”

-AA- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Bizim el ele ve omuz omuza vererek bütün dünya mazlumlarını kuşatacak güce ulaşmamız mümkün" dedi. Bakan Güllüce, AK Parti Şanlıurfa teşkilatını ziyaretinde yaptığı konuşmada, 2015 seçimlerinde partilile

Güllüce, “Türkiye her geçen gün güçlenerek yoluna devam ediyor”

-AA-

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Bizim el ele ve omuz omuza vererek bütün dünya mazlumlarını kuşatacak güce ulaşmamız mümkün" dedi.

Bakan Güllüce, AK Parti Şanlıurfa teşkilatını ziyaretinde yaptığı konuşmada, 2015 seçimlerinde partililerin yoğun gayretini beklediklerini belirtti.

Seçimlerden güçlü bir destekle çıktıktan sonra vatandaşlara hizmet götürmeye devam edeceklerini ifade eden Güllüce, partililerden daima büyük düşünerek hareket etmelerini istedi.

Güllüce, Türkiye'nin her geçen gün güçlenerek yoluna devam ettiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Bizim el ele ve omuz omuza vererek bütün dünya mazlumlarını kuşatacak güce ulaşmamız mümkün. 2015 seçimlerinde önümüzü kesmek için bin tane hile yapacaklar, çok tuhaf şeyler olacak. 'Türkiye çok uzatmaya da çok kısaltmaya da gelmez, kısaltırsak saldırgan, uzatırsak da cihangir olur' deniliyor. Onun için 'çok uzarsa budayın, kısalırsa sulayın' diyorlar. Şimdi bizim ilerlediğimizi biliyorlar ve onunla ilgili projeler üretiyorlar. Akıllarına sığmaz işler yaptık. 50 bin adam alamayan trilyonlarca bütçeye sahip büyük ülkeler var ama biz milyonlarca sığınmacıya babalarından, analarından iyi bakıyoruz. 'Niye bakıyoruz' demeyin Allah kimseyi böyle bir durumla karşılaştırmasın. Allah bizim ülkemize veren el olma şerefi vermiştir, şükredelim."

Partideki temaslarının ardından Balıklıgöl Yerleşkesine giden Bakan Güllüce, burada Hz. İbrahim'in doğduğu rivayet edilen makamı ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER