Gençlere Ramazan Ayının Manevi Ruhu Yaşatılıyor

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüyle Karaköprü Belediyesi 11 Ayın Sultanı Ramazan ayının manevi ruhunu gençlere yaşatmak için gençleri iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Gençlere Ramazan Ayının Manevi Ruhu Yaşatılıyor

Huzurun, bereketin ve manevi duyguların yaşandığı Ramazan ayını gençlerin dolu dolu geçirmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

 Gerçekleştirilen iftar yemeğine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü İlçe Kaymakamı Ahmet Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Murat Önen, Şube Müdürü Abuzer Çiftçi, Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Mesut Buğrul, Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa Kırıkçı, gençlik liderleri ve gençler katıldı.

İftar programı öncesi Baliklıgöl dergah camisinde bir arada sabah namazı kılarak dua eden gençler Ramazan ayının önemine değinerek Ramazan ayının manevi duygusunu onlara yaşatan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’e, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye, Gençlik Merkezi Müdürlerine ve Gençlik Liderlerine teşekkür etti.

İftar programında Tasavvuf Müziği sanatçısı Mustafa Yüksel tarafında Klasik Tasavvuf Müziği ve ney dinletisi yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER