Esnaftan Güvenç’e Teşekkür

Murat ÇİFTÇİ Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz esnaflar, Parkometre uygulamasının Bahçelievler Mahallesinden kaldırılmasından dolayı memnun olduklarını dile getirdiler. Bahçelievler Mahallesinde esnaflık yapan Mustafa Kendirciler görüşlerini ş

Esnaftan Güvenç’e Teşekkür


Murat ÇİFTÇİ

Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz esnaflar, Parkometre uygulamasının Bahçelievler Mahallesinden kaldırılmasından dolayı memnun olduklarını dile getirdiler.

Bahçelievler Mahallesinde esnaflık yapan Mustafa Kendirciler görüşlerini şu şekilde dile getirdi;

“Parkometre uygulaması aslında hem esnafımız hemde mahalle sakinlerimiz için sorun teşkil eden bir uygulamaydı, bu konuda esnaf olarak sıkıntılarımızı Belediye yetkililerine ilettik.Sağolsunlar belediye yetkilileri bu sıkıntılarımızı dikkatte alarak uygulamayı kaldırdı.Buradan uygulamanın kaldırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.”

Çeyizcilik mesleğiyle uğraşan Nabi Çadırcı, “Parkometre uygulamasının kaldırılmasını olumlu buluyoruz. Bahçelievler Mahallesi sakinleri ve esnafları olarak sıkıntılı günler geçiriyorduk. Bu uygulamadan dolayı mağduriyetimiz vardı, Allah razı olsun Belediye Başkanımız uyarılarımızı, sıkıntılarımızı dikkate aldı. Teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Berber mesleğiyle uğraşan Bakır Yağmacı uygulamayı çok doğru bulduğunu dile getirerek sözlerine şöyle devam etti;

“İsabetli bir karardır. Biraz daha devam etseydi Parkometre görevlileriyle esnaf karşı karşıya gelmek zorunda kalacaktı. Zaten işimiz gücümüz yok, akşama kadar boş oturuyoruz. Bundan dolayı bu uygulamada geri adım atan Belediyeye teşekkür ediyorum” dedi.

Berber mesleğiyle uğraşan bir diğer kişi Mustafa Kaya ise, “Parkometre’nin kaldırılması çok iyi oldu, esnaf bu karara olumlu yaklaşıyor. Belediye yetkililerimiz doğru bir karar almıştır bu anlamda kararı alan yetkililere teşekkür ediyorum.”

Emlakçılık mesleğiyle uğraşan Yakup Bağış, “Parkometre uygulamasının Bahçelievlerde yapılmasını yanlış bulduğumuzu ilk günden itibaren belirtmiştik. Bununla ilgili olarak esnaf arkadaşlarımızdan imza toplayıp bu konuyu belediye yetkililerine ilettik. Bizleri dikkate aldılar ve uygulamayı geri çektiler bundan dolayı mutluyuz. Yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER