“Engellilerimizin her zaman yanındayız”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçinin eşi Sema Çiftçi İşitme Engelliler İlk ve Orta Okulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Karaköprü İlçesinde bulunan İşitme Engelliler İlk ve Orta Okulunu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ekrem Ayaz ve beraberindeki şube müdürleri ile ziyaret eden Sema Çiftçi okuldaki öğrenciler ile yakından ilgilendi.

İşitme Engelliler İlk ve Orta Okul Müdürü  Sinan Görken ve öğretmenlerle bir süre sohbet edip okul hakkında bilgi alan Sema Çiftçi sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Hepimizin birer engelli adayı olduğunu hatırlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçinin eşi Sema Çiftçi "Şanlıurfa da engelli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm olmak, taleplerini yerine getirmek, farkındalık yaratmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 
Ben de bu çalışmalar içerisinde yer alarak onlara destek olmayı amaçlıyorum. Engelli çocuklarımız ve vatandaşlarımızın belediyemizin Hizmetlerinden yararlanmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve  onların sorunlarını, taleplerini dinleme çalışıyoruz. Engellilerimiz sadece 3 Aralık Dünya engelliler gününde hatırlanmamalılar. Bizler her zaman onların yanındayız. Onlar için gerekli her türlü çalışmanın içinde yer almak beni de mutlu ediyor" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER